3 Beds
2,950 sqft
$2,450,000
6777 S 4415 Road Locust Grove OK, 74352
Price per sqft
$830.51
Built in
1998
Property size
2,950 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Jayden Pritchett, Lakeland Real Estate NEOK, (918) 219-9530
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
2614581
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
6
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
310 Acres
Other property details
Taxes
$5,531
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No

Courtesy of Jayden Pritchett, Lakeland Real Estate NEOK